X עגלת קניות
צור קשר
דברו איתנו
יש לך שאלה בנוגע לכנסים או לקורסים? מעוניין להצטרף לאחת מההשקעות שלנו? או להתחיל איתנו תהליך של תכנון פיננסי מלא? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

בשביל לזהות הזדמנויות לפני כולם - צריך לחשוב שונה מכולם.
בוא לפגוש אותנו בכנס הדגל שלנו: "הזדמנויות השקעה בעולם ריבית אפס"

בית ציוני אמריקה * 24 מאי * 8:30-13:00
ההנחה להרשמה המוקדמת תסתיים בעוד:
אני בא! שמרו לי מקום
פשוט לרכוש לשריין מקום לכנס הקרוב >

אודות הכנס:

בארבע השנים האחרונות השתתפו בכנס יותר מ- 3000 גברים ונשים שהחליטו להחזיר לעצמם את השליטה על הכסף שלהם.

תראה, הנה ההזדמנות שלך ללמוד איך לעשות סדר פעם אחת ולתמיד בכל הכספים שלך (פנסיוני, השקעות, חסכונות) ולגלות איך לעשות כסף בשוק ההון ולאורך זמן, מידי האיש שמלמד את יועצי ההשקעות איך להשקיע
והכל בכנס מרתק בו תחשף לסודות של המשקיעים המצליחים בעולם, שהוכיחו סטטיסטית דרך הכיס שלהם שאפשר להכות את המדדים ולייצר תשואה עודפת לאורך 4 עשורים רצוף.

למי מיועד הכנס?

 • למי שצבר הון בחיים, ורוב הכסף שלו שוכב בפקדון בבנק ולא מניב תשואה, והוא רוצה להבין מה לעשות כדי לשנות את זה
 • למי שרוצה ללמוד על אפשרויות השקעה שהיועץ בבנק או מנהל ההשקעות שלו לא יספר לו עליהם כי הוא לא מכיר אותם או שזה לא האינטרס שלו
 • מי שמאוכזב מתוצאות תיק ההשקעות שלו בבנק או בבית השקעות
 • מי שעד היום נמנע מלעסוק בהשקעות כי הוא לא הבין בזה או שהוא פחד לעשות את זה
 • מי שמבין שהמדינה וביטוח לאומי  לא באמת ידאגו לו בפנסיה, ואם הוא רוצה לשמר את איכות החיים שלו בפרישה הוא צריך להתחיל לדאוג לעצמו
 • מי שרוצה להבטיח את רמת החיים שלו בפרישה, ולדאוג שיהיה לו מספיק כסף למלא את כל הצרכים שלו בגילאים מתקדמים, כולל דיור מוגן, סיעודי וכו'
 • מי שרוצה לייצר לעצמו הכנסה נוספת משוק ההון בצורה יציבה ועקבית
 • מי שמבין שהתנהלות נכונה בהשקעות וחסכונות זו דרך חיים
 • מי שרוצה לדאוג שלילדים שלו יהיה מספקי כסף לקנות בית
 • מי שמבין שבעזרת תכנון נכון הוא יכול להרוויח עוד מאות אלפי שקלים לאורך זמן
 • מי שרוצה ללמוד לזהות הזדמנויות לפני כולם
 • מי שקיבל סכום כסף גדול, (ירושה, גירושין, פיצויים) ומרגיש שאין לו את הידע והבטחון לפעול
 • מי שנמאס לו להיות לקוח שבוי של הבנקים ושל קופות הגמל, ההשתלמות, ובתי ההשקעות ורוצה להחזיר את השליטה על הכסף שלו לידיים שלו
 • מי שמרגיש שהוא מבולבל מכל עודף המידע שהוא רואה בתקשורת ולא יודע למי להאמין ולמה להתייחס

למה כדאי?

יש כמה עקרונות פשוטים שהיישום שלהם הוא קריטי להצלחה בהשקעות, והעקרונות הללו ילוו אותך לאורך כל כנס:

התמקדות במה שחשוב:
הבעיה בשוק ההון היא לא מידע אלא עודף מידע. בכנס אתה תלמד להתמקד במידע ובפרמטרים החשובים באמת בשביל לקבוע עד כמה השוק אטרקטיבי ובשביל לבחור מניות עם סיכויים גבוהים להכות את המדדים.

גיבוש אסטרטגיה:
מהכנס הזה אתה תצא עם אסטרטגיה בדוקה וברורה לניהול ההשקעות שלך. משקיעים בעלי אסטרטגיה כזאת הם המשקיעים בעלי הביצועים הטובים ביותר לאורך זמן. בכנס נלמד את האסטרטגיה המובילה בעולם לניהול השקעות (זאת שאני מלמד מנהלי תיקים בבתי השקעות).

מנטליות מנצחת:
אתה גם לא רוצה להיות כמו רוב המשקיעים שמונעים מהפחד להפסיד מאשר הרצון להרוויח. פחד הוא לפעמים טוב, אבל כשהוא משתלט עלינו הוא פועל נגדינו והורס לנו… הרי אין הרבה משברים בשוק ההון, רק 8 משברים במאה השנים האחרונות. משקיעים שמפתחים מנטליות מנצחת יכולים בתקופות אלו להכפיל ולשלש את הונם בזמן קצר.

מכשולים פסיכולוגיים:
אני יכול לומר בביטחון כי המכשולים העיקריים הינם מכשולים פסיכולוגים. לכן, תקבל כלים פרקטיים שיעזרו לך להתגבר על כל מכשול קיים או עתידי. ככה תוכל לנצל הזדמנויות בזמן אמת, בביטחון מלא

לעבוד חכם = לשלם פחות מס
כמו שאתה יודע, עלויות זה חלק מהמשחק. כמשקיע, חשוב שתעבוד חכם ותמזער עלויות ומיסים, כדי למקסם רווחים. עכשיו, קיימות 2 דרכים פשוטות שמאפשרות לעשות את זה במיידי. (זה חשוב, אבל לא על רגל אחת. אני אסביר לך על זה יותר בכנס).

מה תגלה בכנס?

 • את החשיבות של סדר נכון בנכסים הפיננסים שלך (פנסיוני, נזיל, נדל"ן)
 • איך לבחון השקעות בעזרת 3 פרמטרים פשוטים
 • מהן שתי הפעולות שתוכל לעשות כבר למחרת בבוקר כדי להשאיר אצלך יותר כסף בנטו
 • רוב האנשים מתוסכלים מהריבית הנמוכה במשק – בכנס אתה תלמד איך לנצל את המצב לטובתך ואיך עושים מזה כסף
 • תגלה איך להבין אם השוק זול או יקר
 • איך לזהות הזדמנויות השקעה לפני כולם
 • איך לחשוב שונה מכולם
 • תגלה את 7 חוקי הזהב של המשקיעים המצליחים ביותר בעולם
 • תבין  איך אפשרי  לשלם פחות מס על השקעות
 • תגלה את המשמעות האדירה שיש לכל אחוז שתוסיף לתשואה שלך לאורך זמן – ותגלה כמה שיטות שונות לעשות את זה
 • תקבל כלים לניתוח של עסקאות נדל"ן
 • תכיר את סיפורי ההצלחה של אנשים בדיוק כמוך שהחליטו לקחת את המושכות לידיים והצליחו להגיע לתוצאות מדהימות
 • תכיר עוד אנשים כמוך שנמצאים באותו המקום בחיים ומתמודדים עם אותן ההתלבטויות
 • תכיר את עומר באון אישי ותשמע ממנו מה הוא חושב על מצב השווקים היום ואיפה ההזדמנויות החמות

אודות המנחה

עומר רבינוביץ', 32, המייסד והמנכ"ל של פירמת התכנון הפיננסי investor 360.
בוגר הפקולטה לכלכלה וחשבונאות מטעם האוניברסיטה העברית, מחזיק ברשיון פנסיוני מטעם משרד האוצר, ובעל הסמכה בינלאומית לתכנון פיננסי -(CFP) בעברו שימש כמנהל תיקים וחבר בוועדת השקעות של מס' בתי השקעות. בעל רקורד עשיר של הרצאות לגופים מוסדיים ולקהל הרחב.
עם נסיון של מעל לעשר שנים, עומר ידוע כמרצה בחסד ונחשב לאחד המרצים המובילים ומהמבוקשים בתחום שוק ההון וההשקעות, היכולת שלו לקחת נושא שנתפס כמורכב כמו שוק ההון והשקעות פיננסיות ונדלניות, ולהגיש אותו בגובה העיניים, בשפה פשוטה ש"עושה שכל", הופכת את הכנסים שלו לסולד אאוט באופן קבוע.

תשובות לשאלות נפוצות

למה דווקא בשישי בבוקר? / התאריך הספיציפי הזה?
אנחנו עורכים כנס אחת לרבעון, חבל שתחכה עכשיו עוד כמה חודשים, כי בכנס תקבל טיפים שתוכל ליישם מידית ולהגדיל את ההון שלך, חבל שזה יעכב אותך, זה שווה לך כסף. בנוסף, בשישי בבוקר שזהו היום בו רוב האנשים לא עובדים, וגם אם יש סידורים או עניינים אחרים, שווה להתארגן מראש ולפנות כמה שעות שעשויות להיות שוות לך הרבה מאוד כסף, הכנס מסתיים הצהריים מספיק זמן לפני כניסת השבת.

אני גר רחוק..למה דווקא בתל אביב?
מגיעים אלינו אנשים מכל קצוות הארץ, בכנס הקודם הגיעו מקריית שמונה בצפון, ומהערבה בדרום. (ואפילו היו כנסים אליהם הגיעו במיוחד מחו"ל!)
בכוונה בחרנו מקום מרכזי עם גישה נוחה של תחבורה ציבורית כדי שיהיה קל להגיע גם מרחוק, הדברים שתגלה בכנס שווים לך הרבה יותר מהדלק או כרטיס הנסיעה ברכבת.

אני כבר משקיע ותיק עם נסיון, מה כבר אלמד בכנס?
מצויין, קודם כל זה אומר שאתה אדם שמבין את המשמעות של השקעות נכונות ושואף ללמוד ולהתפתח בתחום ותמצא בכנס עוד משקיעים מתוחכמים כמוך שמחפשים עוד מהלכים שישדרגו את ההשקעות שלהם, הרי תסכים איתי שאין דבר יותר מבאס מלגלות אחרי חמש שנים שלא מיצית פוטנציאל של עשרות אחוזים ע"י טריק אחד קטן שהיית לומד בהשקעה של 157 ש"ח
חוץ מזה, ממש כמו בכל תחום אחר בחיים – ספורט,לימודים,זוגיות,קריירה גם בהשקעות צריך וכדאי כל הזמן "לשמור על כושר", יש תגליות ומסקנות חדשות שמגלים כל הזמן ואתה רוצה להיות מעודכן כשזה קורה כדי שלא תשאר מאחור כשהשאר מתקדמים.
לכן, אם יש לך נסיון, אז זה בדיוק בשבילך! ככל שאתה משקיע מתוחכם יותר, בעל ידע נרחב יותר, כך תוכל להפיק יותר ערך מהכנס. באופן קבוע מגיעים אלינו לכנסים ולקורסים אנשי מקצוע מתוך עולם הפיננסים כדי לשמוע את עומר וללמוד דברים חדשים מנק' המבט הייחודית שלו

הייתי כבר בכנסים ובקורסים אחרים, ולא למדתי כלום, מה הכנס שלכם שונה?
מה שמיחד את עומר ואת התכנים בכנס, זה הדגש הגדול על פרקטיקה. בכנס עצמו אתה תיחשף לכמה פעולות שתוכל ליישם כבר למחרת בבוקר, ושבאחריות יכניסו לך יותר כסף.
בנוסף, אנו יכולים להגיד לך שאחרי יותר מ- 35 כנסים וקרוב ל- 3000 איש שנכחו בהם בארבע השנים האחרונות, רוב התגובות שאנחנו מקבלים הם מאנשים בדיוק כמוך שכבר היו בכל מיני כנסים וקורסים אחרים וכמעט כולם מספרים לנו שהם לא האמינו איך בכנס אחד של עומר הם למדו יותר ממה שלמדו בקורסים שלמים, וזה בעיקר בגלל הדגש על הסברים ברורים, מובנים, והכי חשוב, פרקטיים, שבאמת אפשר לעשות איתם משהו מייד אחרי.

אין לי שום נסיון, ואני במילא לא אבין כלום
זאת המטרה של הכנס, להראות לך שגם אם אין לך שום רקע נסיון והבנה בתחום, יש כמה פעולות פשוטות שכל אחד יכול לעשות כדי להרוויח יותר, בכנס אתה תכיר אנשים שהיו בדיוק במצב שלך, ואתה תגלה איך ממצב של אפס הבנה וידע הם עברו למקום אחר לגמרי..

זה באמת שווה 157 ש"ח לכרטיס?
ההשקעה בכנס היא סמלית בלבד והיא כאין וכאפס לעומת הערך שתוכל להפיק שם, מספיק שתקח טיפ אחד מהכנס ותיישם אותו, זה כבר יהיה שווה עבורך הרבה מאוד כסף, אנו מבטיחים לך שאחרי הכנס אתה תסתכל על 157 השקלים האלה ותבין שזו הייתה ההשקעה הכי משתלמת שעשית בזמן האחרון.

זה יקר לי 157 ש"ח
זה יקר ביחס למה? מ-1-10 כמה באמת חשוב לך לשפר את מצב ההשקעות שלך?

יש הרבה כנסים שהכניסה אליהם היא בחינם
נכון,יש כאלה שנותנים בחינם אבל אם היית מקבל מהם כל מה שחשוב לך כנראה שלא היית קורא עד לכאן .

נשמע לי מעולה, איך נרשמים ומה ההשקעה שלי?

מחיר ההשתתפות בכנס עומד על 197 ש"ח בלבד לכרטיס בודד
אבל…אם הגעת עד לכאן, וביקרת באתר שלי ובעמוד הכנס,  זה מלמד אותי שאתה לוקח ברצינות את כל נושא ההשקעות והחסכונות שלך, לכן, אני מציע לך להשתתף בכנס במחיר הזדמנותי של 157 ש"ח בלבד כן, זו לא טעות, תמורת כל מה שאני מציע תשקיע רק 157 ש"ח
בתשלום אחד קל וחד פעמי של 157 ₪ (או 267 ש"ח לזוג)

(אם תספיק להירשם בהרשמה מוקדמת תקבל אפילו הנחה נוספת)

אמנת האחריות שלנו

כמו תמיד, האחריות היא עלינו. אנו מאמינים שתקבל כלים וידע רב שישרתו אותך היטב, ולכן, אם תרגיש שלא קיבלת ערך הגדול מההשקעה שלך, תקבל מאיתנו החזר מלא, באדיבות וללא שאלות מיותרות.

אנו פשוט לא מעוניינים בכסף של משקיעים לא מרוצים…

טובים השניים מן האחד

תראה, מהמעקב שאנו עורכים, ומהנתונים שאנו אוספים, גילינו כי אלו שמגיעים עם בן זוג/חבר/או בן משפחה אחר, נוטים יותר ליישם את מה שלמדו בכנס, ולפעול במהירות ובנחישות, ולא נותנים לידע שקיבלו להתמסמס ולהישכח. וזה טבעי, כי כאשר יש לך סביבה תומכת, הרבה יותר קל לך לפעול ולבצע. לכן, אנו מאוד מעודדים להגיע עם בן זוג, ואנו מעניקים אף הנחה נוספת על כרטיס זוגי. (הוספנו גם אפשרות לרכוש כרטיס לשלושה וארבעה בעלות מופחת)

אם אין לך עם מי להגיע, אל תתן לזה להפריע לך, בשביל אנחנו כאן, ואנחנו נספק לך את כל התמיכה שאתה צריך.

 

כרטיס כניסה יחיד לכנס: 'הזדמנויות השקעה בריבית אפס'

בית ציוני אמריקה | 24 מאי
157 127

כרטיס כניסה זוגי לכנס: 'הזדמנויות השקעה בריבית אפס'

בית ציוני אמריקה | 24 מאי
267 216
נגישות
0

הצצה מהירה על עגלת הקניות שלך