X עגלת קניות
צור קשר
דברו איתנו
יש לך שאלה בנוגע לכנסים או לקורסים? מעוניין להצטרף לאחת מההשקעות שלנו? או להתחיל איתנו תהליך של תכנון פיננסי מלא? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

סדנת אינווסטור 360 - הסדנה המעשית המובילה בישראל לנושא שוק ההון ועולם ההשקעות

הקורס הפרונטלי שיהפוך אותך למשקיע מתוחכם
המרכז לישראל יפה * 6 נובמבר *
הירשם עכשיו
פשוט לרכוש ולשריין מקום לסדנה הקרובה >

אודות הסדנה:

סדנת אינווסטור 360 הוא למעשה הרבה יותר מקורס לימודי, כל משתתף מסיים את הקורס כאשר יש בידו תוצר אמיתי שכולל תוכנית פעולה ואסטרטגית השקעות המכילה את כלל הנכסים הפיננסים שלו.
רבים מיישמים את התוכנית תוך כדי הלימוד ומגיעים למצב של חיסכון משמעותי בעלויות ההשקעה שלהם ותשואות גבוהות יותר על הנכסים הפיננסים שלהם.
בכל שיעור יינתנו שיעורי בית לתרגול מעשי של הנלמד בכיתה ועדכון תוכנית העבודה האישית של כל אחד מהמשתתפים בקורס.

בחמש השנים האחרונות סיימו את הקורס מאות בוגרים מרוצים שממשיכים להפנות אליו את חבריהם  כאשר חלק מבוגרי הקורס ממשיכים בתוכניות הליווי שלנו ולהתמחויות ספיציפיות.
הקורס עובר  שדרוגים ממחזור למחזור ואתם הולכים ליהנות מהתכנים האיכותיים והמתקדמים כולל האתר הלימודי המתקדם ביותר בשוק.

למי מיועדת הסדנה?

הסדנה מיועדת לאנשים רציניים, שמבינים שהגיע הזמן להחזיר את השליטה על הכספים שלהם לידיים שלהם., והם מוכנים להקדיש את הזמן כדי לקבל את הידע המתאים ואת הכלים הפרקטיים שיעזרו להם לשדרג את ההבנה והיכולות שלהם בצורה משמעותית.

אנשים שנמאס להם להיות לקוחות שבויים של הבנקים, חברות הביטוח ובתי ההשקעות, כאלו שרוצים לראות את הכסף שלהם באמת עובד עבורם ולא שוכב בחוסר מעש בפקדון בבנק, או מייצר בקושי כמה אחוזים בודדים בתיק ההשקעות שלהם.

הסדנה מיועדת גם לחסרי ידע ונסיון, אשר עד היום נמנעו מלעסוק בזה, כי הנושא הרתיע אותם או שלא היה להם את הזמן להקדיש לכך, וכיום הם מבינים שאף אחד לא ידאג להם, לא המדינה ולא ביטוח לאומי, וכדי להבטיח לעצמם את רמת החיים שהם רוצים בפרישה, הם מבינים שעליהם לקחת את העניינים לידיים ולהתחיל לפעול.

ולכל מי שרוצה להגשים את החלומות שלו…אם זה לחיות טוב בפנסיה, לעזור לילדים, לטייל מסביב לעולם, או לעבוד רק מתוך בחירה. את כל החלומות האלה מגשימים בעזרת כסף, והסדנה הזו נותנת את הכלים למקסם את הכסף, ולממש חלומות.

מה תגלה בסדנה?

הסדנה בנוייה משמונה מפגשים פרונטליים ושמונה מפגשים אינטרנטיים (וובינארים)  – 16 מפגשים סך הכל מידי שיעור ינתנו משימות לבית ובתחילת כל שיעור יבחרו כמה מתנדבים להציג את הניתוחים שלהם.
בסדנה אתה תחשף לפילוסופיית ההשקעה של אינווסטור 360 ולשיטת איתור, סינון וניתוח המניות של עומר רבינוביץ, שהוכיחה סטטיסטית שניתן לנצח את המדדים, גם בשוק הישראלי וגם בשוק הגלובלי (בדגש על השוק האמריקאי)
נלמד איך לזהות עם השוק הוא יקר או זול, ואיך חושבים הבנקים והמוסדות הפיננסים הגדולים בעולם, ולאן הם מנתבים את הכסף שלהם.

נכיר את עולם האג"ח, על כל המושגים שלו, ונלמד כיצד שוק האג"ח מתנהג.

במהלך הקורס תכיר את כל אפשרויות ההשקעה הקיימות, כולל כל המכשירים הפיננסים ועוד הרבה אפשרויות שהיועץ בבנק או בבית ההשקעות לא יספר לך עליהם, כי הוא לא מכיר אותם בעצמו (כמו למשל קרנות השקעה אלטרנטיביות)

נעשה לך סדר גם בנכסים הפנסיוניים, ונוושא שאתה על המסלול הנכון, שהכי מתאים לך.

נדבר על עקרונות התכנון הפיננסי, ובעזרת הכלים שנספק לך (בינהם תוכנת התכנון הפיננסי שפיתחנו בעצמנו "ווטסון") נבנה יחד איתך מפת דרכים שתוביל אותך ליעדים שתיב לעצמך מבחינת התשואה השנתית אליה אתה צריך לשאוף כדי לחיות את החיים שאתה באמת רוצה.

את הסדנה נקנח בכמה אסטרטגיות השקעה מתקדמות ומתוחכמות שמעט מאוד אנשים מכירים.

להלן רשימת נושאים של עיקרי הדברים שנלמד בקורס:

בחירה וניתוח סגל מניות בארץ בחירה וניתוח סגל מניות חו"ל. ריביות, אג"ח ומחזור כלכלי. משברים וברבורים שחורים. פרמיות סיכון והערכת מצב השוק. מכשירים פיננסיים תכנון פיננסי / אלוקציית נכסים בתיק ASSETS ALLOCATION TACTICAL ALLOCATION . ניהול מינוף, אלטרנטיבות השקעה בארץ, ובחו"ל אסטרטגיות מתקדמות .

בונוס מיוחד למשתתפי הקורס: פגישת תכנון פיננסי אישי עם אחד ממתכנני הבית של אינווסטור 360

אודות המנחה

עומר רבינוביץ', 32, המייסד והמנכ"ל של פירמת התכנון הפיננסי investor 360.
בוגר הפקולטה לכלכלה וחשבונאות מטעם האוניברסיטה העברית, מחזיק ברשיון פנסיוני מטעם משרד האוצר, ובעל הסמכה בינלאומית לתכנון פיננסי -(CFP) בעברו שימש כמנהל תיקים וחבר בוועדת השקעות של מס' בתי השקעות. בעל רקורד עשיר של הרצאות לגופים מוסדיים ולקהל הרחב.
עם נסיון של מעל לעשר שנים, עומר ידוע כמרצה בחסד ונחשב לאחד המרצים המובילים ומהמבוקשים בתחום שוק ההון וההשקעות, היכולת שלו לקחת נושא שנתפס כמורכב כמו שוק ההון והשקעות פיננסיות ונדלניות, ולהגיש אותו בגובה העיניים, בשפה פשוטה ש"עושה שכל", הופכת את הכנסים שלו לסולד אאוט באופן קבוע.

תשובות לשאלות נפוצות

מהי רמת הידע הדרושה , אם אין לי ניסיון בשוק ההון האם הקורס מתאים גם לי?
הקורס מתאים לכל הרמות. גם אם אין לך ידע מוקדם ומעולם לא פעלת בבורסה, וגם אם יש לך ניסיון עשיר. בקורס אני מלמד את השיטה הספציפית שלי, ואת כל הידע המקדים שצריך אתה תקבל מראש לפני הקורס.

אני גר רחוק, הקורס נערך רק בת"א?
מגיעים אלינו אנשים מכל קצוות הארץ, במחזורים קודמים הגיעו מקריית שמונה בצפון, ומהערבה בדרום. (ואפילו היוה מישהו שטס מידי שבוע מאירופה כדי להשתתף בסדנה!)
בכוונה בחרנו מקום מרכזי עם גישה נוחה של תחבורה ציבורית כדי שיהיה קל להגיע גם מרחוק, הדברים שתגלה סדנה שווים לך הרבה יותר מהדלק או כרטיס הנסיעה ברכבת.

אני כבר משקיע ויש לי נסיון, מה כבר אני אלמד בסדנה?
מצויין, קודם כל זה אומר שאתה אדם שמבין את המשמעות של השקעות נכונות ושואף ללמוד ולהתפתח בתחום.  בסדנה תמצא עוד משקיעים מתוחכמים כמוך שמחפשים עוד מהלכים שישדרגו את ההשקעות שלהם, הרי תסכים איתנו שאין דבר יותר מבאס מלגלות אחרי חמש שנים שלא מיצית פוטנציאל של עשרות אחוזים.
ע"י טריק אחד קטן שהיית לומד בהשקעה שלך בקורס, ואם אתה באמת עם נסיון ובטחון לפעול, סביר להניח שאת ההשקעה שלך בקורס אתה תחזיר עוד במהלכו.
חוץ מזה, ממש כמו בכל תחום אחר בחיים – ספורט,לימודים,זוגיות,קריירה גם בהשקעות צריך וכדאי כל הזמן "לשמור על כושר", יש תגליות ומסקנות חדשות שמגלים כל הזמן ואתה רוצה להיות מעודכן כשזה קורה כדי שלא תשאר מאחור כשהשאר מתקדמים.
לכן, אם יש לך נסיון, אז זה בדיוק בשבילך! ככל שאתה משקיע מתוחכם יותר, בעל ידע נרחב יותר, כך תוכל להפיק יותר ערך מהסדנה. באופן קבוע מגיעים אלינו אנשי מקצוע מתוך עולם הפיננסים כדי לשמוע את עומר וללמוד דברים חדשים מנק' המבט הייחודית שלו.

הייתי כבר בקורסים אחרים, ולא למדתי כלום, מה הסדנה שלכם שונה?
מה שמייחד את עומר ואת התכנים בסדנה, זה הדגש הגדול על פרקטיקה, בעזרת הצוות המסייע. בסדנה עצמה אתה תיחשף לכמה פעולות שתוכל ליישם בקלות, ושבאחריות יכניסו לך יותר כסף.
בנוסף, אנו יכולים להגיד לך שאחרי יותר מ- 25 קורסים וסדנאות ומאות בוגרים אנו בטחים שמדובר בסדנה המובילה בארץ. פשוט גש לצפות בחלק הבא בהמלצות של הבוגרים שלנו.

ראיתי את עלות הסדנה, זה יקר לי מידי
מ 1-10 כמה באמת חשוב לך לשפר את מצב ההחסכונות וההשקעות שלך ולדאוג לעתיד הכלכלי שלך ושל משפחתך? עם כל אחוז נוסף שתצליח להוסיף לתשואה השנתית שלך בעקבות הסדנה, (ואתה תצליח) אתה תבין כמה ההשקעה שלך בסדנה לא מתקרב אפילו לפרומיל ממה שהיא באמת שווה עבורך.  הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות כרגע זה לגשת ולצפות בסיפורי ההצלחה של הבוגרים שלנו בחלק הבא, רק כדי שתקבל מושג כמה כסף אפשר לעשות בעזרת הכלים שתקבל אצלנו.

סיפורי הצלחה של בוגרי הסדנה

בחמש השנים האחרונות סיימו בהצלחה למעלה מ- 700 גברים ונשים את סדנת הדגל שלנו אינווסטור 360, וסיפורי ההצלחה הם רבים. קבוצות הוואטסאפ של המחזורים השונים מלאות בהודעות תודה והוקרה על התהליך שעברו.

חלק ניכר מן הבוגרים שומר איתנו עדיין על קשר, ולא מעט גם שלחו את ילדהם וקרובי משפחה אחרים להשתתף בסדנה.

ריכזנו כאן רק מעט מן התגובות, ההמלצות וסיפורי ההלצחה של הבוגרים שלנו

פתח את הרמקולים, והקשב בתשומת לב למה שיש להם לספר לך. אין שום סיבה שסיפור ההצלחה הבא לא יהיה שלך:

איך נרשמים ומה ההשקעה שלי?

אז תראה, את הסדנה הזו אנו פותחים בסך הכל 3 פעמים בשנה  ומס' המקומות בה מוגבל, לכן יש לך את האפשרות להירשם כאן ועכשיו ולשריין לעצמך מקום כבר במחזור הקרוב (חבל שתתעכב ותחכה עכשיו עוד כמה חודשים עד למועד הבא)

כל מה שצריך לעשות זה להשאיר פרטים ואחד מחברי הצוות שלנו יחזרו אלייך בהקדם

אמנת האחריות שלנו

כמו תמיד, האחריות היא עלינו. אנו מאמינים שתקבל כלים וידע רב שישרתו אותך היטב, ולכן, אם תרגיש שלא קיבלת ערך הגדול מההשקעה שלך, תקבל מאיתנו החזר מלא, באדיבות וללא שאלות מיותרות.

אנו פשוט לא מעוניינים בכסף של משקיעים לא מרוצים…

נגישות
0

הצצה מהירה על עגלת הקניות שלך