X עגלת קניות
צור קשר
דברו איתנו
יש לך שאלה בנוגע לכנסים או לקורסים? מעוניין להצטרף לאחת מההשקעות שלנו? או להתחיל איתנו תהליך של תכנון פיננסי מלא? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

לגלות את הנדל"ן באמריקה

קליק אחד קל והקורס בדרך אליך >

אודות הקורס:

לגלות את הנדל"ן באמריקה, בהנחיית המאסטרו עדי גורל, וצח איציק הוא הקורס הדיגיטלי הראשון  בישראל שמכניס אותך אל מאחורי הקלעים של עולם הנדל"ן האמריקאי, ופורס בפניך את השיטה ליצירת חופש כלכלי מנדל"ן שמוכיחה את עצמה כבר במשך שלושים שנה.

למי הקורס מתאים?

לכל מי שרוצה לייצר לעצמו תוכנית השקעות מבוססת נדל"ן, כדי להגיע לחופש כלכלי, לדאוג לרמת החיים שלו בגיל הפרישה ולייצר לעצמו הכנסה פסיבית.

למי שהתעניין ברכישת נכס להשקעה בארה"ב, ורוצה לעשות זאת בעזרת שיטה שהוכיחה את עצמה, אשר תקנה לו בטחון ושקט נפשי

ולמי שכבר מכיר את השוק האמריקאי אך רוצה ללמוד ולגלות דברים חדשים, ולהכיר את האסטרטגיה של אחד משחקני הנדל"ן הרציניים ביותר בארה"ב – עדי גורל.

למה כדאי ?

בשנים האחרונות, כאשר הריבית הניתנת על פקדונות נמוכה יותר מקצב עליית המחירים, השקעה חכמה של הכספים שלנו הפכה ממותרות לעניין של חובה עבור כל מי שרוצה להבטיח את העתיד הפיננסי שלו.

ההבנה שהמדינה לא תדאג לאף אחד בשנות הפנסיה, כבר חלחלה לרוב הציבור, וכולם מבינים שכדי להתקדם בחיים, לצאת ממרוץ העכברים, ולדאוג לשמר את רמת החיים שלנו בפנסיה, אנו זקוקים לתוכנית השקעות. ואין טוב יותר מנדל"ן כדי לעשות את זה

הבעיה היא שבישראל בועת הנדל"ן התנפחה למימדים מדאיגים, הנכסים יקרים בצורה לא הגיונית, והתשואות נמוכות מידי.

מצד שני ארה"ב מציעה שוק יציב, מגוןן, במחירים שפויים ותשואות אטרקטיביות, שזה  בדיוק מה שנדרש למי שרוצה לייצר לעצמו הכנסה פסיבית ולהכין תוכנית השקעות לפנסיה מבוססת נדל"ן.

מה תגלה בקורס?

אם עדיין לא הבנת למה זה קריטי שתהייה לך תוכנית השקעות..אתה תבין את זה מהר מאוד..כבר אחרי השיעור הראשון. ואם כבר תוכנית השקעות.. אז תבין גם למה נדל"ן בארה"ב.

אתה תגלה בדיוק מהם היתרונות בנדל"ן לאורך זמן, ממה מורכבת התשואה שלך (זה לא רק עניין של שכירות)

תגלה מהם האזורים החמים להשקעה בארה"ב, איך לנתח בעצמך ולהבין מהם האזורים הנכונים להשקעה,  ובאילו נכסים שווה לך להשקיע בה.

לא פחות חשוב, אתה תלמד איך לזהות  אזורים שכדאי להתרחק מהם ואיזה סוג נכסים אסורלך בשום פנים ואופן לגעת..

הקורס הזה הוא לא רק תאורטי, הדגש בקורס הוא בעיקר על פרקטיקה!

אתה תחשף אל מאחורי הקלעים של תהליך העסקאות, תלמד איך לנתח הצעה לרכישת נכס, למשל :

איך תדע שזה באמת השווי ההוגן של הנכס? אך תדע שמי שמציע לך לרכוש את הנכס לא עושה עליך סיבוב?

בקורס של עדי וצח אתה תחשף לכל השיטות בהן אתה יכול לעלות על כל השטיקים וכל הטריקים, ואתה תקבל רשימה של כלים פרקטיים בעזרתם תוכל לעשות קופי פייסט לשיטה שלהם, כדי שכאשר תגיע ליום העסקה, כשהעט כבר תהייה באויר ועוד רגע אתה חותם על החוזה..

אתה תרגיש בטוח ושקט, כי תדע שביצעת את כל הבדיקות שלך באופן מקצועי ואובייקטיבי, ובזכות מה שלמדת מהמאסטר עצמו, הגעת לעסקה המושלמת עבורך..

והכי חשוב.. אתה תרגיש את תחושת ההקלה הזו… אותה חווה כל מי שהתחיל לייש תוכנית השקעות לטובת העתיד הכלכלי שלו, ועשה את הצעד הראשון של השקעה בנכס הראשון שלו.

 

אודות המנחה

עדי גורל – בעל תואר ראשון מאוניברסיטת מקגיל ותואר שני מאוניברסיטת סטנפורד. שניהם בהנדסת חשמל. לאחר שעבד במעבדות Hewlett Packardובסטארט-אפ ביוטכנולוגי, עבר עדי לתחום הנדל"ן. במהלך שלושת העשורים האחרונים, החברה שלו, ICG , סייעה לאלפי משקיעים לרכוש בתים פרטיים (Single Family Homes), תוך כדי בניית תשתית על מנת לסייע למשקיעים מרחוק לקבל שירותי ניהול נכסים ועזרה מקומית בשירותי תיווך. עדי גורל  כתב את הספר "לגלות את הנדל"ן באמריקה" שבו הוא מלמד השיטה הפשוטה שלו כיצד להשקיע בבתים פרטיים למרות המרחק משוק היעד, כאמצעי לבניית עתיד פיננסי בטוח יותר ליחידים. עדי גורל הוא נואם ציבורי והרצה בפורומים גדולים המיועדים למשקיעים. הוא התראיין גם לרשת ABC בסן דייגו ו NBC בסן פרנסיסקו, כמו גם במספר כתבות ותוכניות רדיו. עד היום, עדי תומך במשקיעים פרטיים באמצעות תכנון וסיוע בקניית בתים מרוחקים ופתרון בעיות בניהול נכסים. החברה של עדי, ICG, פעלה בשווקים שונים בארה"ב, כולל לאס וגאס, פיניקס, אורלנדו, טמפה, ג'קסונוויל, אוקלהומה סיטי, דאלאס, יוסטון, אוסטין, סן אנטוניו וערים אחרות. עדיהיה מעורב בעסקאות של קרקעות במדינת טקסס, כמו גם במספר פרויקטים של קומפלקס דירות וקומפלקס משרדים. אולם, המומחיות העיקרית של עדי הייתה ונשארה מומחיות בבתים פרטיים בארה"ב.

צח איציק – הינו הנדסאי אלקטרוניקה ובעל תואר ראשון במנהל עסקים. ב-27 השנים האחרונות, מאז התגייס לצה"ל, עבד צח בתעשיית המחשבים וההייטק. במהלך הקריירה המקצועית שלו, מילא צח מגוון תפקידים הכוללים תפקידי ניהול בכירים, תוך כדי ניהול פרויקטים מורכבים ועתירי משאבים. במהלך הקריירה המקצועית, טס צח פעמים רבות למדינות שונות, בהן נחשף לאופציות השקעה מגוונות. במקביל, כחלק מרצונו לרכוש עצמאות פיננסית, החל צח להתעניין ברכישת נדל"ן כמנוע הצמיחה העיקרי בפורטפוליו ההשקעות שהחל בבנייתו. בשנת 2000 התוודע צח אל עדי גורל לראשונה במסגרת הרצאה שנתן עדי בישראל. מאז ועד היום צח ממקד חלק ניכר מהשקעותיו בנדל"ן בארה"ב. במהלך 17 השנים האחרונות, ניתח צח מאות רבות של עסקאות, חלקן עבורו, חלקן עבור קרובים וחברים, ואף רכש מספר נכסים במדינות שונות בארה"ב. צח באופיו הינו חוקר, לומד ומעמיק בכל אספקט אליו הוא נחשף, ולכן, באופן טבעי, במהלך השנים למד רבות על תהליך הרכישה ועל ניהול בתים פרטיים בארה"ב, כמו גם על האספקטים השונים הנלווים לרכישה. בשנת 2017, לאחר שמיצה את קריירת ההייטק, וצבר בה כאמור ניסיון ניהולי, החליט צח לסייע לאנשים המעוניינים ברכישת בתים פרטיים בארה"ב לצלוח את התהליך ביתר קלות. תוצרי החלטה זו היוו את הבסיס לחיבור שהתרקם בין עדי גורל לבין מקום העבודה הנוכחי שלו, חברת Investor 360, וליצירת הקורס האינטרנטי – "לגלות את הנדל"ן באמריקה", כמו גם לסיוע ללקוחות החברה בתהליך רכישת בתים פרטיים בארה"ב.

צח איציק

תשובות לשאלות נפוצות

איך בדיוק מתנהל הקורס? האם אני צריך להיות זמין לשיעורים בזמנים מסויימים?
אין צורך להיות זמין במועד מסויים. רב השיעורים מוקלטים ותוכל לצפות בהם בזמנך הפנוי. גם שיעורים חיים שיערכו מעת לעת יוקלטו ויישארו פתוחים לצפייה בכל מועד

האם ההרשאה לצפייה בקורס מוגבלת בזמן?
ברגע שתרכוש אותו הוא שלך לעד. תוכל לחזור ולצפות פה כמה פעמים שתרצה. היום, מחר, עוד חודש או עוד שנה. כמו כל מוצר שתרכוש, הוא שלך לתמיד ולעולם לא ירד מן האוויר.

מהי רמת הידע הדרושה , אם אין לי ניסיון בשוק ההון האם הקורס מתאים גם לי?
הקורס מתאים לכל הרמות. גם אם אין לך ידע מוקדם ומעולם לא פעלת בנדל"ן, וגם אם יש לך ניסיון עשיר. בקורס תלמד את השיטה הספציפית של עדי גורל , ואת כל הידע הנחוץ לך תקבל בקורס עצמו

האם יש תמיכה לקורס?
בוודאי, משתתפי הקרס מקבלים תמיכה צמודה ומענה לשאלות שלהם, אם זה במייל, או בטלפון. צח איציק מנחי הקורס שנמצא בשיראל באופן קבוע זמין לשאלות ויתן תמיכה ומענה לכל משתתפי הקורס.

איפה קונים ומה ההשקעה שלי?

תראה, הקורס הזה לא מתאים לכל אחד, הוא מתאים למי שמבין שאם הוא עתיד לקנות נכס בארה"ב ולצאת לעסקה בשווי של 150 אלף דולר פחות או יותר,  אז להוציא פחות מ- 1500$
כדי לקבל גישה לידע של המומחה מס' 1 בתחום, הוורן באפט של הנדל"ן באמריקה…זה כסף קטן.

למרות זאת, עדיין המטרה העיקרית שלנו היא  לקדם את ההשכלה הפיננסית ולנסות להגיע לכמה שיותר אנשים על מנת לעזור להם להבין טוב יותר מה עליהם לעשות כדי להבטיח את העתיד הפיננסי שלהם במציאות הלא
פשוטה שאנו חיים בה. ואין דבר שישמח אותנו יותר מלעזור גם לך, כדי שתוכל לקחת את העתיד הפיננסי שלך בידיים ולסדר את העתיד הכלכלי שלך ושל בני משפחתך.

לכן צימצנו עוד קצת את ההשקעה שלך בקורס,

אתה הולך לקבל מאתנו את מיטב החומרים אשר ינחו אותך לדרך פעולה שיטתית וממוקדת, בעזרתה תייצר הכנסה נוספת משמעותית. אם תפעל בדיוק לפי ההנחיות שתקבל בקורס – אתה בוודאות תמצא את העסקה המשתלמת ביותר עבורך ורמת הבטחון שתגיע אליה תאשפר לך לפעול בצורה כזו שתעניק לך שקט נפש ותוכל לישון בשקט בלילה

וכל זה בהשקעה מינימלית של 397 ש"ח כפול 10 תשלומים שווים ללא ריבית (ניתן גם לחלק את הסכום לפחות תשלומים)

אמנת האחריות שלנו

כמו תמיד, האחריות היא עלינו. אנו מאמינים שתקבל כלים וידע רב שישרתו אותך היטב, ולכן, אם תרגיש שלא קיבלת ערך הגדול מההשקעה שלך, תקבל מאיתנו החזר מלא, באדיבות וללא שאלות מיותרות.

אנו פשוט לא מעוניינים בכסף של משקיעים לא מרוצים…

נגישות
0

הצצה מהירה על עגלת הקניות שלך