מסתערים על 2019

מה אנחנו מתכננים לכם לשנת 2019 בעולם ההשקעות - נדל"ן, מניות ושוק ההון

היום אני רוצה לספר לכם על התכנית שלי לתקופה הקרובה ואיזה סוג של תכנים אתם עתידים לקבל ממני בחודש הקרוב.

לפני מספר חודשים יצאנו באינווסטור 360 בתכנית חדשה, שנועדה להנגיש את תחום התכנון הפיננסי, שהיה שמור עד כה אך ורק לשכבות מצומצמות של בעלי הון, ולהביא אותו כשירות לציבור נרחב יותר.

התכנית כללה שני חלקים: הראשון, תהליך אישי של תכנון פיננסי, שמטרתו היא לייצר עבור כל משתתף תכנית השקעות מותאמת אישית (מה זה אומר בדיוק? בהמשך). וחלק נוסף, ולא פחות חשוב בתכנית, בוא חברי הצוות שלי ואני חלקנו מהידע שלנו בוובינארים ובמפגשי זרקור למשתתפי התכנית. מטרת החלק הזה היא לגרום לכך שהתהליך אותו הם עוברים יהיה ממוקד יותר, וההחלטות שהם יקבלו יגיעו מתוך מקום של הבנה ובטחון.
לתכנית הזו קראנו צו 8% (למה? גם על זה ארחיב בהמשך).

למחזור הראשון נרשמו כ-130 משתתפים, שסיימו זה מכבר את התהליך הלימודי, וכל אחד מהם נמצא בעיצומו של התהליך האישי שלו, שכולל פגישות אישיות עם מתכנן פיננסי מקצועי מטעם אינווסטור 360.

למה אני מספר לכם את כל זה? התגובות והפידבקים שקיבלנו, וממשיכים לקבל, היו טובים מאוד, והפידבקים המרכזיים היו בגדול סביב שני תחומים, פחות או יותר בניסוחים הבאים:

"פעם ראשונה בחיים שאני מרגיש שאני מקבל החלטות ממקום של הבנה וידע".

"המתכנן הפיננסי שלי עזר לי מאוד לקבל החלטות בדילמות שהיו לי ולאשתי לגבי במה להשקיע ואיזה סכום בכל אחת מהאפשרויות ואיך לחלק את עוגת ההשקעות שלי".

ומנקודת המבט שלנו באינווסטור 360, ראינו את השינוי שחל בחייהם של המשתתפים, לא רק מבחינת הביטחון הפיננסי, אלא גם מבחינת הזינוק ביכולת ההבנה של מה שקורה בעולם מבחינה כלכלית, והשקט והביטחון שזה הקנה להם.

היכולת לקבל החלטות בנוגע להשקעות ולחסכונות שלהם, ובכלל, השקט הנפשי שמתלווה ליכולת לתכנן את החיים שלהם קדימה ולדעת שכמות הכסף שתהייה להם בעתיד, תספיק כדי שיוכלו לממש את כל המטרות היעדים שלהם, ובשורה התחתונה לחיות את החיים כפי שהם רוצים.

היתה הסכמה גורפת של כל הצוות באינווסטור 360, שהתהליך אותו אנו מציעים במסגרת תכנית הליווי ״צו 8%" – הוא בעל ערך משמעותי ועוצמתי, והחלטנו לצאת למחזור נוסף. אז מה שאני הולך לעשות בתקופה הקרובה, זה לספר לכם את הסיפור של ״צו 8%״, את הרעיון שעומד מאחורי זה, מה זה בעצם אומר תכנון פיננסי ואיך זה קשור לחיים שלכם. (והפעם זה יהיה אחרי תהליך מלא שהעברנו ל 130 משקיעים, כך שהמידע שתקבלו יהיה רלוונטי מתמיד).

אז מה בדיוק מחכה לכם בחודש הקרוב:

בשבועות הקרובים אני אשלח שוב את סדרת הסרטונים שהכנתי לקראת המחזור הראשון, בתוספת כמה שדרוגים. וגם אתם (מי שירצה) תוכלו להתחיל לבד בתהליך האישי שלכם בעזרת הכלים ותוכנית העבודה שאספק במהלך החודש הקרוב, במקביל לצפייה בסרטונים. בדרך, אתם גם תשמעו את הסיפורים של החברים מהמחזור הראשון שיספרו לכם מה התכנית הזו עשתה עבורם, יהיו גם שידורים חיים, ועוד הרבה הרבה הפתעות, כך שיהיה מעניין לעקוב.

דרך אגב, אחת הסיבות שאני יוצא למחזור נוסף, זה בגלל משפט אחד שאני שומע אותו שוב ושוב בשנים האחרונות והייתי שמח לשמוע אותו פחות, רוצים לנחש מהו המשפט? אני בכל מקרה יכתוב אותו בפוסט הבא.

נשתמע בקרוב,
עומר

עוד משהו  שחשוב לדעת:

הרשמה הרשמית תפתח בשידור מיוחד שאערוך ב- 16/12

מי שמעוניין לשריין לעצמו מקום בשידור הזה, יכול לעשות את זה כבר מעכשיו כאן

הסרטון הראשון ישלח ישלח בעוד כמה ימיםמאמרים