לא כדאי להזניח את העתיד - כי כולנו נחייה בו בסוף

העולם מתקדם ויחד איתו גם תחום ניהול ההון האישי

הכסף שלנו זה אחד התחומים הכי מדוברים. בשיחות הסלון, בדיונים במשפחה, בחיפושים ברשת. אבל מצד שני הוא גם הנושא הכי פחות מתוכנן. אנו רואים בעולם הרבה מגמות של קידמה שמשנות תחומים שלמים (כמו שוק העבודה, התיירות , התחבורה) ויחד איתם גם התחום של ניהול ההון האישי מתקדם!

אינווסטור 360 נוסדה מתוך ההבנה של מייסד החברה, עומר רבינוביץ, וקבוצת אנשי מקצוע שאסף סביבו, שהדרך בה משקיעים מנהלים את כספם, במיוחד בשיטה המסורתית של ניהול תיקי השקעות, כבר לא מספקת פתרונות אמיתיים ונאמנים למציאות הכלכלית והפרסונלית של המשקיעים.  בימנו נדרשת הסתכלות רחבה יותר על כלל הנכסים הפיננסים של המשקיע, בדגש על המטרות והיעדים האישיים של כל לקוח, תוך התחשבות בדילמות האישיות והאובייקטיביות שחייבות לקבל מענה בניהול נכון של הנכסים, וניצול נכון של המשאבים והטבות המיסוי המתאימות ביותר לכל מקרה פרטני.

המתכננים שלנו באינווסטור 360, מוסמכים כולם במסגרת האיגוד הבינלאומי לתכנון פיננסי, ובעלי נסיון עשיר בגופים המובילים בארץ. אנחנו יודעים ומבינים בהרבה תחומי השקעות, ויודעים לספק את הפתרון הפיננסי שקיים בשוק בשילוב עם ההתאמה המיטבית ללקוח הספיציפי (מה שמתאים למשקיע א׳ לא בהכרח מתאים למשקיע ב׳)

ניתוח נתונים
ניתוח נתונים
מחלקת המחקר שלנו בוחנת מאות אפשרויות השקעה
תהליך בדיקה
תהליך בדיקה
בהתאם למתודולגיה שלנו לזיהוי הזדמנויות
כל אפשרות נבחנת על בסיס פרמטרים בדוקים וקשיחים
וועדת השקעות
וועדת השקעות
מתוך מאות האפשרויות רק המובחרות ביותר מקבלות
את אישור ועדת ההשקעות שלנו ומונגשות ללקוח

ניהול ההון האישי מתקדם, ואנחנו נמצאים בחזית!

+
0
שנות פעילות
+
0
מיליארד ש״ח
בנכסים מפוקחים של לקוחות
0
תחומי פעילות
תכנון פיננסי, השקעות והשכלה פיננסית
0
עובדים
צוות מובחר של בעלי נסיון מוכח

מה מיוחד בתכנון פיננסי

Prev Next

חובת נאמנות הלקוח

המתכנן הפיננסי לוקח על עצמו את חובת הנאמנות ללקוח. האינטרס של המתכנן חייב להיות זהה לחלוטין לאינטרס של הלקוח שלו, ולכן ההעדפות והבחירות של מוצרי ההשקעה נגזרות אך ורק מהצרכים והמטרות של הלקוח הספיציפי, ולא משיקולים זרים ומערכתיים של כדאיות כלכלית לגוף המנהל.

הסתכלות על התמונה הגדולה

המתכנן הפיננסי המוסמך, הוא הדמות שיודעת שיודעת להסתכל על סך הנכסים הפיננסים של הלקוח ולוודא שתכנית ההשקעות שלו בנוייה בצורה כזו שמתחשבת במשאבים הכספיים הקיימים, ובצרכים והיעדים של המשקיע, הן בטווח הקצר והן בטווח הארך, ובסופו של יום, מייצרת עבור הלקוח את המסלול הכי מהיר והכי בטוח לכיבוש היעדים הפיננסים, ולהמשך הצמחת ההון האישי בצורה אחראית ומבלי לוותר על אורח החיים והלייף סטייל שחשוב ללקוח לקיים.

חובת הכשרה

המתכנן הפיננסי המוסמך, לוקח על עצמו את חובת ההכשרה שעל פי האיגוד הבינלאומי לתכנון פיננסי, מדברת  על 40 שעות שנתיות של השתלמויות מקצועיות והרחבות מקצועיות, על מנת לוודא שהוא נמצא תמיד בחוד החנית של ההתפתחויות החארונות בעולם ניהול ההון האייש. אנחנו באינווסטור מקפידים על כך מאוד ומפנים המון זמן ומשאבים כדי להמשיך ולהכשיר את המתכננים המוסמכים שלנו, מעל ומעבר לנדרש על האמנה הבינלאומית.

שנתחיל לשפר את התשואות שלך?
צברת נכסים, התקדמת, עשית דרך. עכשיו הגיע הזמן לעלות עוד שלב.
כל מה שצריך לעשות זה להשאיר פרטים לשיחה ראשונית ללא עלות וללא מחוייבות עם חבר צוות בכיר

    שנתחיל לשפר את התשואות שלך?