קרן השתלמות-לא מה שחשבת

קרן השתלמות- לא מה שחשבת

קרנות השתלמות - כל מה שאתם צריכים לדעת

היי,

היום אתייחס למוצר שרובכם בוודאי מכירים- קרן השתלמות והטעויות של הרבה מאוד עצמאים והן שכירים בהתייחסות למוצר המדהים הזה.

כולם יודעים שקרן ההשתלמות הופכת לנזילה לאחר 6 שנים. המון אנשים כוססים ציפורניים בצפייה למשיכת הכספים ביום הפיכתם לנזילים. וזאת למעשה הטעות הכלכלית הגדולה ביותר שניתן לעשות במיוחד בימים אלו שסביבת הריבית כה נמוכה.

 

על הקשר בין ריבית נמוכה ,קניית רכב חדש וקרן השתלמות

תשאלו מה הקשר בין סביבת הריבית הנמוכה לרצון לקנות רכב חדש או להחליף מטבח על חשבון קרן ההשתלמות? אז ככה, כיום רוב הגופים יתנו לכם כנגד קרן ההשתלמות הלוואה בריבית של פריים מינוס חצי אחוז. בריביות של היום מדובר על 1.1% לשנה!!!

לדוגמא, אם יש לי קרן השתלמות נזילה ובה 100,000 ₪ אוכל להלוות 80,000 ₪ למשך שנה , 3 ,5 או 7 שנים בריבית משתנה של 1.1% ולשלם רק את הריבית. בחישוב פשוט אשלם כ- 74 ₪ בחודש בעוד ה- 100,000 ₪ שנמצאים בקרן נושאים את התשואה במשך השנים! לעומת האלטרנטיבה למשוך את כל הקרן או חלק ממנה, המהלך הזה הותיר לי את נזילות הקרן מעבר ל- 6 השנים, הכספים ממשיכים לצבור תשואה על סכום גבוה ואני יכול להחזיר את ההלוואה בכל זמן שאחליט.

יודגש כי כל הרווחים בקרן ההשתלמות פטורים ממס רווח הון המשולב גם באפקט הריבית דה ריבית.

 

לסיכום ומסקנות,
באופן כללי עדיף לא להשתמש בקרן השתלמות למטרות צריכה, אלא לראות בקרן ההשתלמות חיסכון שמטרתו להבטיח רמת חיים טובה בפרישה. ובכל זאת, למי שחייב את הכסף למטרות צריכה, עדיף לקחת הלוואה בריבית של
פריים מינוס חצי (1.1%) ולא למשוך את הקרן

וליצירתיים שבינינו
אם אתה מעוניין להגדיל את התשואה, ניתן לקחת הלוואה בריבית של 1.1% ולהשקיע אותה בהשקעה שלהערכתך תניב יותר מהריבית על ההלוואה לשנה (יותר מ1.1%)

למידע ופרטים בנושא פתיחת קרן השתלמות:  לחץ כאן  או  התקשר: 072-3345389

ולכל מי ששאל אותי, נסגר "קורס אינווסטור"- מחזור מאי ואין אפשרות להירשם אליו הקורס הבא יתחיל ב-23.05.17 בו נשארו מקומות אחרונים.
פרטים בטלפון: 072-3345389

כמו כן, מקומות אחרונים לכנס פברואר הגדול שלי ב-05.05.17
בנושא: הזדמנויות השקעה בעולם של ריבית אפס
לפרטים והרשמה: 072-2785988

להשארת פרטים ונציג יחזור בהקדם: לחץ